info@astantuni.com 0531 450 2060 - 0262 642 2066

Tantuni nedir?

Tantuni, Mersin'e has bir dürüm çeşididir.

Bugün tüketilen tantuni iki çeşit etle yapılır. Sadece et içeren dürüme biftek, hem et hem de kuyruk yağı içeren dürüme ise tantuni denir. Bu fark özellikler tantunicilerde öğün ısmarlarken önem kazanmaktadır. Ayrıca son dönemlerde yoğurtlu tantuni de tantuni restoranlarında satışa sunulmaktadır.

Yapılışı ise normal tantuniyi lokma halinde dilimleyip üzerine isteğe göre süzme yahut normal yoğurt dökerek toz biberli kızarmış yağı ekleyip servis etmektir.

 

İnönü Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler?

İnönü tantuni, İnönü As Tantuni, İnönü Tantunici, İnönü tantuni yapan yerler, İnönü Hemen tantuni siparişi, İnönü tantuni fiyatları, İnönü pratik yemek, İnönü hemen sipariş, İnönü atıştırmalık, İnönü dürüm çeşitleri, İnönü tantuni ustası, İnönü tantuni lokantası siparişleriniz alınmaktadır.

 

As Tantunide Hijyen?

As Tantuni; sağlıklı ve damak zevkinize göre servis yapmaktadır. Tantuniye gönül vermiş çalışanları ile sizlere benzersiz bir lezzet sunuyoruz. İnönü bölgesinin damak tadına ve zevkine oldukça önem vermekteyiz.

 

As Tantunide Müşteri Memnuniyeti?

Müşterilerimizden özellikle en çok aldığımız yorumlar şöyle: "Bu bölgenin en güzel tantunicisi As Tantuni". Ev ve iş yerine paket servis yapılmaktadır. Gece saat 4'e kadar hizmet vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen siparişlerinizi bekliyoruz. İnönü bölgesinden gelen tüm yorumları dikkate almakta ve lezzetlerimizi ona göre hazırlamaktayız.

 

Neden As Tantuni?

Güler yüzlü, işini seven, işine değer veren bir kuruluş. As Tantunide önce müşteri damak zevki dikkate alınmaktadır. Müşterilerimizin ilk siparişleri ve sonraki siparişleri büyük bir titizlikle takip edilir. As Tantunide yemek yiyen herkesin tekrar yemek yemesi için gereli özen ve lezzet mutlaka sağlanır.

Kategoriler